Kill Team: Wrecka Krew

Kód: 5011921225712
Online Only
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
€48,88 / ks €40,40 bez DPH Jednotková cena:
Na požiadanie
Možnosti doručenia

Kill Team: Wrecka Krew je pre Kill Team, ktorý prináša silný vizuálny dojem a jasné miesto vo tvojej armáde.

Prečo stojí za pozornosť
Špecializovaná úderná jednotka Orkov pre boj zblízka
Unikátne vizuálne spracovanie plné orkskej vynaliezavosti
Vysoká miera taktickej agresivity pre každú partiu

Na zostavenie a dokončenie využiješ Plastové lepidlo, modelársky nôž, klieštiky, farby a štetce.

Odporúčané pre hráčov, ktorí chcú do svojho tímu pridať čisto agresívnu a odolnú silu.

Detailné informácie

Skladom a rýchle doručenie
Skladom a rýchle doručenie
To, čo ponúkame,
máme fyzicky v Brne
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Pri každej objednávke nad 60 EUR a 120 EUR dostanete malý darček.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Platí pre nákupy od 60 €a po celom Slovensku
Najlepší štart pre začiatočníkov
Najlepší štart pre začiatočníkov
Pomôžeme vybrať prvú armádu,
farby aj výbavu

Podrobný popis

Rola na bojisku Unikátne prvky Obtiažnosť Tip pre hráča
Kontaktná útočná jednotka DIY zbrane a masívne brnenie vyrobené z kovového šrotu Stredne pokročilé, modely ponúkajú skvelý priestor pre prácu s patinou a hrdzou Použi technickú farbu typu Technical: Typhus Corrosion pre autentický vzhľad opotrebovaného kovu
Pechota

Kill Team: Wrecka Krew

Wrecka Krew sú stelesnením orkského chaosu a ničivej sily. Táto jednotka je navrhnutá pre nekompromisný tlak na nepriateľa a v každej hre Kill Teamu predstavuje nezastaviteľnú hrozbu, ktorá si cestu k víťazstvu preráža hrubou silou.

Frakcia
Kill Team
Typ jednotky
Pechota
Pre koho je
Pre milovníkov frakcie Orks a hráčov preferujúcich agresívny herný štýl
Štýl hrania
Rýchly nájazd a tvrdý boj zblízka

Kill Team: Wrecka Krew

  • Špecializovaná úderná jednotka Orkov pre boj zblízka
  • Unikátne vizuálne spracovanie plné orkskej vynaliezavosti
  • Vysoká miera taktickej agresivity pre každú partiu

Čo z krabice postavíš

Balenie obsahuje 10 detailných plastových miniatúr pre zostavenie jednotky Wrecka Krew.

Model Počet
Wrecka Krew Operatives10×

O jednotke Wrecka Krew

Jednotka Wrecka Krew je preslávená svojím úplným ignorovaním bezpečnosti. Ich vybavenie je síce zbastlené z vrakov, ale v ich rukách sa mení na vražedné nástroje, ktoré drvia pancier aj kosti s neuveriteľnou efektivitou.

Detailný pohľad na miniatúry Wrecka Krew
Orkský šrot v akcii Každý model je plný charakteristických detailov, od hrdzavých plátov až po zbastlené zbrane.

Zaradenie do armády

Wrecka Krew sú ideálnou voľbou pre rozšírenie akejkoľvek orkskej armády, kde skvele fungujú ako úderná pechota schopná preraziť aj tie najtvrdšie nepriateľské línie.

Hlavné výhody

  • Vysoká odolnosť v boji zblízka
  • Unikátny vizuál, ktorý vynikne na každom bojisku
  • Skvelá schopnosť vytvárať taktický tlak na súpera

Taktické využitie

  • Strelecké tímy: Ideálne pre rýchle skrátenie vzdialenosti a likvidáciu strelcov v boji na blízko.
  • Elitné jednotky: Dokážu vďaka svojej agresivite viazať aj elitných protivníkov a narušiť ich plány.
  • Strategická rola: Ich úlohou je nasať poškodenie, rozbiť nepriateľskú formáciu a vytvoriť priestor pre zvyšok tvojej armády.

Čo nájdeš v balení

Komponent Popis
Miniatúry 10 vysoko detailných plastových modelov
Podstavce 10 zodpovedajúcich podstavcov
Možnosti zostavenia Bohaté možnosti prispôsobenia zbraní
Hobby využitie Ideálne pre pokročilé techniky patinovania
Pravidlová podpora Plná kompatibilita s Kill Team
Rozšírenie armády Perfektný základ pre novú orkskú krv

Odporúčané farby

Základná paleta na rýchle battle ready farbenie aj ďalšie rozšírenie do detailu.

Primer

Chaos Black

Použitie: Základný nástrek

Hlavné farby modelu

Waaagh! Flesh

Použitie: Koža Orkov

Leadbelcher

Použitie: Kovové pláty a zbrane

Steel Legion Drab

Použitie: Látkové časti a popruhy

Mephiston Red

Použitie: Orkské symboly

Doplnkové detaily

Mournfang Brown

Použitie: Kožené detaily

Ironbreaker

Použitie: Hrany kovových plátov

Skrag Brown

Použitie: Efekt hrdze

Averland Sunset

Použitie: Výstražné pruhy

Tieňovanie

Biel-Tan Green

Použitie: Tieňovanie kože

Agrax Earthshade

Použitie: Celkové znečistenie modelu

Zvýraznenie

Warboss Green

Použitie: Zvýraznenie kože

Kindleflame

Použitie: Hrany červených prvkov

Zostavenie a pomôcky

Citadel Plastic Glue

Použitie: Zostavenie modelov

Citadel Base Brush

Použitie: Nanášanie základných farieb

Citadel Layer Brush

Použitie: Jemné detaily a highlighty

Taktika a tipy

Kľúčový prvok Ako funguje
Agresívny postup Využívaj krytie, ale neustále postupuj vpred.
Priorita cieľov Zameraj sa na jednotky, ktoré sú pre súpera kľúčové.
Synergie Podporuj ich jednotkami, ktoré vyvíjajú tlak z diaľky.
Využitie terénu Orkovia milujú chaos – bojuj v hustom teréne, kde zblízka dominujú.

Často kladené otázky

Otázka Odpoveď
Je produkt vhodný pre začiatočníkov? Áno, modely sú zábavné na stavbu a vďaka orkskej estetike odpustia aj začiatočnícke chyby v maľovaní.
Hodí sa ako rozšírenie armády? Rozhodne, dodajú armáde agresívny charakter a potrebnú údernú silu.
Je zaujímavý na maľovanie? Veľmi – kombinácia kože, kovov a hrdzavých efektov je pre maliara skvelá výzva.
Čo potrebujem na zostavenie? Základnú modelársku sadu a kvalitné plastové lepidlo.

Čo pridať ďalej

Čo ďalej? Prečo
Podporné jednotky Jednotky pre kryciu paľbu.
Terén Sady terénov pre vytvorenie bojiska plného šrotu.

Odporúčané ďalšie kroky

Nadväznosť Odporúčanie
Pravidlá Preštuduj si datasheet v aktuálnych pravidlách.
Taktika Otestuj ich v prvom cvičnom zápase.
Hobby Vyskúšaj techniky suchého štetca pre kovové časti.

Video

Dodatočné parametre

Kategória: Kill Team
Záruka: 2 roky
EAN: 5011921225712
Herný systém: Kill Team
Frakce: Orks
Typ jednotky: Kill Team

Kill Team Focus: Wrecka Krew

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

✅ Zboží přímo ze skladu od výrobce – originální produkty Games Workshop bez zbytečného čekání!

Warhammer 40,000: Kill Team – Bojové jednotky v malém měřítku!

Hledáte rychlou, taktickou hru ze světa Warhammer 40,000, která se soustředí na menší skupiny elitních bojovníků? Kill Team je to pravé pro vás! Tato hra se od klasického Warhammeru liší tím, že namísto masivních armád ovládáte malou, speciálně vycvičenou jednotku – ať už jde o vesmírné mariňáky, orky, eldarce nebo jiné frakce galaxie. Hraje se na menším stole, což zaručuje rychlé a intenzivní bitvy plné napětí.


Co zde najdete:

  • Základní sady a balíčky: Vše, co potřebujete pro začátek, včetně figurek, pravidel a terénu.
  • Rozšiřující sady a miniatury: Rozšiřte svou jednotku a přizpůsobte si ji podle své strategie.
  • Pravidla a knihy o příběhu: Ponořte se do detailního světa Kill Teamu a prozkoumejte pozadí jednotlivých frakcí.
  • Terén a doplňky: Vytvořte si jedinečné bojiště, které ovlivní průběh každé hry.

Ať už jste zkušený hráč, který hledá novou výzvu, nebo začátečník, který chce proniknout do světa Warhammeru 40,000, Kill Team je ideální volbou pro ty, kdo milují rychlou akci a hlubokou taktickou hru.

Výrobná spoločnosť : Games Workshop