Warhammer 40K: Chaos Space Marines - Chaos Lord In Terminator Armour

Kód: 5011921178223
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
618 Kč / ks 511 Kč bez DPH Měrná cena:
Na dotaz
Možnosti doručení
Velitel / Postava v terminátorské zbroji • Chaos Space Marines

Chaos Lord in Terminator Armour

Postavte do čela svých Chaos Space Marines neústupného velitele v mohutné terminátorské zbroji. Chaos Lord in Terminator Armour nabízí výraznou velitelskou miniaturu s možností přizpůsobení výzbroje.

Výběr z několika zbraní pro vlastní podobu velitele Možnost sestavení s helmou nebo odkrytou hlavou Alternativní sestavení jako Sorcerer Lord

Detailní informace

Skladem & rychlé odeslání
Skladem & rychlé odeslání
To, co nabízíme,
máme fyzicky v Brně.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1499 Kč a 2999 Kč dostaneš malou pozornost navíc.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Platí pro nákupy od 1899 Kč a
po celé ČR
Nejlepší start pro začátečníky
Nejlepší start pro začátečníky
Pomůžeme vybrat první
armádu, barvy i výbavu

Detailní popis produktu

Velitel / Postava v terminátorské zbroji

Warhammer 40K: Chaos Space Marines - Chaos Lord In Terminator Armour

Chaos Lord v terminátorské zbroji představuje jednoho z nejelitnějších Heretic Astartes, připraveného vést své podřízené přímo do nejtvrdších střetů. Jeho starobylá zbroj spojuje mimořádnou odolnost s možností teleportace do středu nepřátelských sil a podtrhuje jeho postavení mezi veliteli Chaos Space Marines.

Frakce
Chaos Space Marines
Typ jednotky
Velitel / Postava v terminátorské zbroji
Pro koho je
Pro hráče Warhammer 40,000, kteří chtějí do své armády Chaos Space Marines zařadit samostatnou velitelskou postavu, a pro modeláře, kteří ocení možnost výběru výzbroje a podoby hlavy.
Styl hraní
Velitelská postava pro armádu Chaos Space Marines. Při plánování hry doporučujeme zaměřit se na její začlenění mezi ostatní jednotky armády a na způsob, jakým chcete svého velitele využívat.
Chaos Lord in Terminator Armour

Co vědět před sestavením

Stavebnice je určena pro armády Chaos Space Marines ve hře Warhammer 40,000 a umožňuje vytvořit jednu plastovou velitelskou miniaturu. Model se dodává v nesestaveném a nenabarveném stavu, takže jeho konečnou barevnou podobu si můžete zvolit sami. Součástí balení je jeden kulatý podstavec Citadel o průměru 40 mm. Pro spojení plastových dílů výrobce doporučuje Citadel Plastic Glue, zatímco k nabarvení lze využít barvy Citadel Colour. Lepidlo ani barvy nejsou v oficiálním popisu potvrzeny jako součást balení. Před sestavením je vhodné rozhodnout se pro požadovanou podobu modelu.

Warhammer 40,000 Chaos Lord in Terminator Armour, velitelská miniatura Chaos Space Marines
Velitel v terminátorské zbroji Chaos Lord patří mezi nejelitnější Heretic Astartes a jeho starobylá terminátorská zbroj poskytuje mimořádnou ochranu.

Výběr z několika zbraní pro vlastní podobu velitele

Možnost sestavení s helmou nebo odkrytou hlavou

Alternativní sestavení jako Sorcerer Lord

Praktický přehled

Zařazení produktu

Plastová stavebnice velitelské miniatury Chaos Lord in Terminator Armour pro frakci Chaos Space Marines ve hře Warhammer 40,000.

Role na bojištiVelitel / Chaos Lord pro armády Chaos Space Marines ve Warhammer 40,000.
Unikátní prvkyElitní Heretic Astartes ve starobylé terminátorské zbroji, která podle příběhového zasazení poskytuje mimořádnou ochranu a umožňuje teleportaci do středu nepřátelských sil.
ObtížnostDoporučujeme věnovat pozornost sestavení a detailnímu malování terminátorské zbroje. Při herním využití je vhodné seznámit se s aktuálními pravidly zvolené postavy.
Tip pro hráčePřed první hrou doporučujeme projít aktuální pravidla Chaos Space Marines a ověřit možnosti zařazení velitele do připravované armády.
Možnosti sestavení

Možnosti sestavení velitele v terminátorské zbroji

Z jedné stavebnice lze sestavit jednu miniaturu ve dvou alternativních podobách. Můžete si zvolit Chaos Lord in Terminator Armour nebo Sorcerer Lord in Terminator Armour. Jde o vzájemně se vylučující možnosti sestavení stejného fyzického kitu, nikoli o dvě miniatury v jednom balení. Stavebnice dále nabízí výběr výzbroje a možnost sestavení s odkrytou hlavou nebo helmou.

Hlavní sestaveníChaos Lord in Terminator Armour
Možnost sestaveníSorcerer Lord in Terminator Armour
Co přináší sada

Hlavní přednosti stavebnice

  • Výběr výzbroje včetně combi-bolteru, combi-weapon, chainfistu, powerfistu, exalted weapon a dvojice accursed weapons.
  • Možnost přizpůsobit vzhled miniatury odkrytou hlavou nebo helmou.
  • Součástí balení je kulatý podstavec Citadel o průměru 40 mm.
  • Nenabarvená plastová miniatura umožňuje zvolit vlastní barevné provedení.
Přesně v balení

Co najdete v balení

Komponenta Popis
Miniatura Plastové díly pro sestavení jedné miniatury Chaos Lord in Terminator Armour, alternativně Sorcerer Lord in Terminator Armour.
Podstavec 1× Citadel 40mm Round Base – kulatý podstavec o průměru 40 mm.
Doporučená paleta

Doporučené barvy a pomůcky pro malování

Vyberte značku doporučených barev.

Doporučená paleta barev Citadel Colour.

Primer

Chaos Black

Použití: Černý základní nástřik celé miniatury, vhodný pod tmavé pancéřování a kovové detaily.

 

Hlavní barvy modelu

Abaddon Black

Použití: Základní černá barva na hlavní plochy zbroje Terminator.

 

Retributor Armour

Použití: Zlaté lemování pancíře, ozdobné prvky a symboly Chaosu.

 

Leadbelcher

Použití: Ocelové části zbraní, mechanické spoje a kovové součásti výstroje.

 

Khorne Red

Použití: Tmavě červené dekorativní prvky, látkové části a vybrané detaily zbroje.

 

Doplňkové detaily

Rakarth Flesh

Použití: Lebky, kostěné ozdoby a případná odkrytá tvář.

 

Mephiston Red

Použití: Červené čočky helmy, oči a drobné kontrastní detaily.

 

Rhinox Hide

Použití: Kožené řemeny, pouzdra a tmavě hnědé části výstroje.

 

Stínování

Nuln Oil

Použití: Ztmavení spár kovových zbraní, mechanických spojů a prohlubní pancíře.

 

Agrax Earthshade

Použití: Stínování zlatého lemování, kostěných ozdob a kožených detailů.

 

Zvýraznění

Eshin Grey

Použití: Jemné zvýraznění hran černého pancíře pro lepší čitelnost detailů.

 

Stormhost Silver

Použití: Zvýraznění ostrých hran kovových zbraní a drobných odlesků.

 

Sestavení a pomůcky

Citadel Plastic Glue

Použití: Doporučené lepidlo pro sestavení plastových částí miniatury před barvením.

Citadel Medium Base Brush

Použití: Nanášení základních barev na větší plochy pancíře.

Citadel Small Layer Brush

Použití: Malování drobných detailů, symbolů a zvýraznění hran.

Doporučená paleta barev AMMO ATOM.

Primer

AMMO MIG-2000 One Shot Primer Black

Použití: Černý základní nástřik celé miniatury jako podklad pod tmavé pancéřování a kovové detaily.

 

Hlavní barvy modelu

ATOM COLOR Black

Použití: Černým odstínem ATOM COLOR sjednoťte povrch jednotlivých plátů terminátorské zbroje a ponechte prostor pro následné zvýraznění jejich hran.

 

ATOM COLOR Brass

Použití: Teplé kovové lemování pancíře, ozdobné prvky a symboly Chaosu jako podobný vzhled zlatého lemování.

 

ATOM COLOR Steel

Použití: Ocelovým odstínem ATOM COLOR vytvořte kovový základ hlavní zbraní a viditelných mechanických částí modelu.

 

ATOM COLOR Dark Red

Použití: Tmavě červený odstín využijte na vybrané ozdobné plochy a případné látkové prvky, aby kontrastovaly s černým pancířem.

 

Doplňkové detaily

ATOM COLOR Ivory

Použití: Lebky, kostěné ozdoby a případná odkrytá tvář, s následným ztlumením stínováním.

 

ATOM COLOR Red

Použití: Sytou červenou naneste na drobné oční detaily nebo čočky zvolené hlavy a vytvořte výrazný kontrast vůči tmavé zbroji.

 

ATOM COLOR Dark Brown

Použití: Tmavě hnědou použijte pro případné kožené součásti výstroje a oddělte je barevně od černých plátů pancíře.

 

Stínování

AMMO Black Wash

Použití: Tmavý wash pro ztmavení spár kovových zbraní, mechanických spojů a prohlubní pancíře.

 

AMMO Dark Brown Wash

Použití: Hnědý wash pro stínování zlatého lemování, kostěných ozdob a kožených detailů.

 

Zvýraznění

ATOM COLOR Dark Grey

Použití: Tmavě šedou veďte v tenkých liniích po vystouplých hranách černých plátů, aby vynikl jejich tvar.

 

ATOM COLOR Silver

Použití: Stříbrnou zvýrazněte nejvíce vystupující kovové hrany a špičky zbraní pro naznačení odlesků.

 

Sestavení a pomůcky

AMMO MIG-2031 Ultra Glue

Použití: Doporučené lepidlo pro připevnění drobných detailů a doplňků; pro pevné spojení hlavních plastových dílů je vhodné lepidlo určené na polystyren.

AMMO Synthetic Brush

Použití: Syntetický štětec doporučujeme pro rovnoměrné nanášení barev ATOM na rozměrnější části terminátorského pancíře.

AMMO Kolinsky Brush

Použití: Jemný štětec s přírodními štětinami doporučujeme pro přesné vedení tenkých linek na hranách zbroje a malování malých detailů.

Praktická doporučení

Praktická doporučení pro hru

Začlenění do armádyPři sestavování armády Chaos Space Marines doporučujeme promyslet, jakou úlohu má velitelská postava plnit v rámci vašeho herního plánu.
Pohyb po bojištiPři plánování pohybu zohledněte rozmístění ostatních jednotek a aktuální situaci na bojišti. Konkrétní možnosti pohybu vždy posuzujte podle platných pravidel.
Nasazení veliteleDoporučujeme předem promyslet, ve které části bojiště chcete velitele využít a jak jeho nasazení zapadne do celkové strategie armády.
Nejčastější dotazy

Časté otázky

Pro jakou hru je Chaos Lord in Terminator Armour určen?Miniatura je určena pro Warhammer 40,000 a armády Chaos Space Marines.
Je miniatura připravena k okamžitému hraní?Miniatura se dodává nesestavená a nenabarvená. Před jejím použitím je potřeba sestavit plastové díly.
Jaké lepidlo je vhodné pro sestavení miniatury?Výrobce doporučuje Citadel Plastic Glue, které je určeno ke spojování plastových částí modelů.
Je nutné miniaturu před použitím nabarvit?Miniatura se dodává nenabarvená. Pro její barevné zpracování si můžete zvolit vlastní schéma armády Chaos Space Marines.
Další krok

Jak pokračovat po sestavení

Příprava na malováníPo sestavení doporučujeme zkontrolovat spoje, odstranit případné stopy po oddělení dílů a připravit povrch miniatury pro základní nátěr.
Příprava na první hruPřed zařazením miniatury do armády doporučujeme prostudovat aktuální pravidla Warhammer 40,000 a příslušná pravidla Chaos Space Marines.
Doporučené návaznosti

Co se může hodit k této miniatuře

Modelářské nástrojePro přípravu plastových dílů doporučujeme modelářské kleštičky a jemný nástroj na odstranění otřepů.
Příprava povrchuPřed malováním doporučujeme použít základní barvu určenou na plastové miniatury, která vytvoří vhodný podklad pro další vrstvy.
Rozšíření armádyPro další rozvoj sbírky doporučujeme prohlédnout ostatní miniatury frakce Chaos Space Marines a vybírat podle plánovaného složení armády.
Příběh a zasazení

Warhammer 40,000: Chaos Space Marines

Chaos Lord in Terminator Armour patří do světa Warhammer 40,000 a je určen pro armády Chaos Space Marines. Je představitelem Heretic Astartes, mezi nimiž zaujímá postavení elitního velitele. Jeho výzbroj a terminátorská zbroj odpovídají charakteru postavy, od které se očekává účast v předních liniích boje.

Chaos Lord – velitel v první linii

Podřízení Chaos Lords očekávají, že jejich velitelé povedou boj přímo z předních linií. Starobylá terminátorská zbroj jim poskytuje ochranu i proti mimořádně ničivé palbě a umožňuje teleportaci do středu nepřátelských sil. Chaos Lord v této zbroji představuje jednoho z nejelitnějších Heretic Astartes.

Video

Chaos Space Marines ve světě Warhammer 40,000

Doplňkové parametry

Kategorie: Chaos Space Marines
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.072 kg
EAN: 5011921178223
Herní systém: Warhammer 40K
Skupina armád: Chaos
Frakce: Chaos Space Marines
Typ jednotky: Infantry / Pěchota, Character / Postavy, Terminator / Terminátoři

Unboxing 40k Chaos Lord in Terminator Armour

Warhammer 40K: Chaos Space Marines - Chaos Lord In Terminator Armour

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

✅ Zboží přímo ze skladu od výrobce – originální produkty Games Workshop bez zbytečného čekání!

Warhammer 40,000 – v temné budoucnosti je jen válka!

Warhammer 40,000 (zkráceně 40K) je nejpopulárnější sci-fi stolní válečná hra na světě. Vydaná v roce 1987 jako „Rogue Trader“, stala se ikonou žánru grimdark – temného, dystopického světa, kde lidstvo bojuje o přežití proti mimozemským rasám, mutantům a démonům Chaosu.

Games Workshop, britský výrobce miniatur a her, je oficiálním dodavatelem Warhammeru 40K. Je známý svou precizní výrobou, rozsáhlým lore a podporou hobby komunity. Produkty jsou vyráběny ve Velké Británii a distribuovány po celém světě.


Co zde najdete:

  • Startovní boxy a Combat Patroly: Ideální pro nové hráče i veterány.
  • Miniatury frakcí: Space Marines, Tyranidi, Necroni, Chaos, Orkové a další.
  • Pravidla a Codexy: Oficiální knihy s lore, pravidly a strategiemi pro každou frakci.
  • Příslušenství: Kostky, měřítka, karty, terén a další doplňky pro pohodlné hraní.

Warhammer 40K je nejen hra, ale i rozsáhlý vesmír plný příběhů, knih, videoher a komunitních událostí. Vstupte do 41. milénia, kde technologie stagnuje, víra je zbraní a každý den je bojem o přežití.

Warhammer 40,000 box set
Výrobní společnost : Games Workshop