Bublifuk - Galaktická pistole
Kód: 53329máme fyzicky v Brně.
po celé ČR
armádu, barvy i výbavu
Detailní popis produktu
Bublifuk - Galaktická pistole
Bublifuk - Galaktická pistole je skvělý parťák pro 3+ let – rychlá zábava doma i na cestách.
Popis produktu
Záplava bublin s Galaktickou pistolí zabaví děti již od 3 let! Galaktická pistole svítí, má doplňovací zásobník a je šetrná k životnímu prostředí.
Elektrická pistole funguje na tužkové baterie (4×AA). Baterie nejsou součástí balení.
Sada Bublifuk - Galaktická pistole obsahuje: bublinovou pistoli, 2 velká křídla, 2 malá křídla, kosmonauta, bublinovou směs.
Tip PW: Dobrá volba, když chceš rychlou a jednoduchou zábavu bez složité přípravy.
Vlastnosti
| Věk | 3+ let |
Rozměry a balení
| Šířka balení | 180 mm |
| Hloubka balení | 90 mm |
| Výška balení | 175 mm |
| Váha balení | 420 g |
| Počet kusů v balení (multipack) | 10 ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zábava a dobrodružství |
|---|---|
| EAN: | 8590228106698 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Objevte kreativní hry, dárky a zábavu od ALBI!
Hledáte originální zábavu, chytré hry nebo dárky, které potěší děti i dospělé? ALBI je česká značka, která spojuje kreativitu, kvalitní zpracování a radost ze společných zážitků. Nabízí široký výběr her, vzdělávacích produktů, dárků a doplňků pro každou příležitost.
V nabídce ALBI najdete:
- Společenské a rodinné hry: Od rychlých párty her až po strategické tituly pro náročnější hráče.
- Kreativní a vzdělávací produkty: Kouzelné čtení, kreativní sady, experimenty a aktivity pro děti všech věkových kategorií.
- Dárky a doplňky: Vtipné i elegantní dárky, diáře, zápisníky, hrnky, svíčky a další radosti pro každodenní použití.
- Licencované produkty: Kolekce inspirované populárními značkami, filmy a seriály.
S ALBI získáte nejen kvalitní produkty, ale i zábavu a inspiraci pro celou rodinu. Objevte svět plný nápadů!
